Mbrritja në Paris ora 13.40. Vjeshtë në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 3, 17, 25 dhe 27 Nëntor. I entered in the bus and depa... One of the most attractive places in Kosovo is definitely Prizren. Shkruani ne inbox ose Kontaktoni :052262216 . Edhe pse është dhënë urdhër për mbylljen e të gjitha linjave ajrore apo tokësore me Greqinë, një autobus me 30. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. 4.Shëtitje me Autobus 5.Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë Udhëtimit. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. The UNESCO World Heritage town of Regensburg is a dream destination for history monuments and culture. Me pas transferi në Hotel. BusTicket4.me wishes you a safe journey. From the date of departure choose the one that suits you best taking into account price, departure time, carrier etc. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. After the Secan... "Mother Teresa" Airport (Rinas Airport) in Rinas is the airport of the capital and at the same time Albania's only international airport for civilian flights. Qyteti... Dita e të dashuruarve na përkujton edhe njëherë se dikuj duhet ti themi më shpesh „Të dua“. Nisja në orën 20:10. Transporti publik ka rifilluar punën pas arritjes së marrëveshjes me Bashkinë e Tiranës për të marrë një pagë të dytë lufte prej 40 mijë lekësh dhe ndryshimi i protokollit, dy kërkesat e tyre të panegociueshme, për të cilat kanë zhvilluar disa protesta. Tiranë Prishtin ë. Gjithsej 16 lidhje për datën 12/29/2020 ... Kyçu me Facebook Kliko këtu nese keni harruar fjalëkalimin? Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . 2, Kodi postar 1001, Tiranë, Shqipëri Fusni qytetin e nisjes dhe qytetin e mbërritjes të udhëtimit Tuaj. Paguani "online" me kartë krediti, ose "offline". Larnaca – Tiranë ... Me avion, autobus ose makinë me qira. Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata automjetesh dhe trafik në qarkullim. Me pas transferi në Hotel. Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zi. 2.Fjetje 1 natë në Lion, 1 natë në Nisë dhe 1 natë në Milano. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Për autobus mund të drejtoheni në stacionin e sutobusëve, Rruga Garibaldi, me taksi nga Aeroporti i Prishtinës. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Autobus. Bileta / Udhetime Udhetime turistike drejt cdo destinacioni! TEPELENË– Një aksídent ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, në vendin e quajtur Ura-Bençës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Në autobus ndodheshin rreth 50 njerëz dhe udhëtonin në kryeqytetin indian, Nju Delhi. Koci: Faturën e 4 mijë dosjeve po e paguan Kosova. Rama njoftoi mbylljen e kufijve, një autobus me 30 udhëtarë vjen në Tiranës përmes Kakavijës, Policia: Do vetëkarantinohen. Online Booking Engine that offers every type of tourist product to the user, Hotels, Apartments and other services, with a quick search according to a minimum input of information, which gives every kind of offer, ideal for all sorts of tourism, be it Corporate or end consumer. Bruksel-Tiranë. Udhëtime me kosto të ulët me autobus Trego biletën direkt në telefonin tënd Wi-Fi dhe priza në bord Rezervo tani! Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Viend në Divjakë, Berat& Tiranë 3ditë/2net ; Vikend në Divjakë 2ditë/1natë Skenderbeu Pranë stacionit te trenit Durrës/ AL +355 5222 05 64 +355 69 762 7676 Werner-Hilpert-str.17 34117 Kassel / DE 0049 561 / 989 26 86 Rr. 14. ... Podgorica Airport (also known as Golubovci Airport) is located in Golubovci, 12 km south of Podgorica. Mësohet se ata po ktheheshin nga Saranda në drejtim […] Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Selanikut. Transferimi me autobus komod për në Bruksel. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë. Vizitohet: Dubrovnik. Mbrritja në Tiranë. Autobusat - Kerkoni mbi 150 000 linja te autobuseve ndermjet vendeve, ne Kosove Shqiperi dhe Maqedoni si dhe lidhjet e autobuseve me jashtë. ABA TRAVEL Pranverë në Paris dhe Bruksel, 5 Ditë €399, Nisja më 11 Mars. Shoqeria Kopo-Trans ofron sherbime transporti turstike ose eventesh drejt cdo destinacioni me mjete . Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. bileta avioni, ofertat e fundit, bileta te lira, bileta me oferte, bileta autobusi, bileta trageti, bileta last minute, deva tours, adria ferries, ventouris Vizitohen: Paris dhe Bruksel. “Na kanë thënë se do të hapet një terminal në orën 6 të mëngjesit, por ende nuk e dimë me siguri. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Udhëtimi me autobus Tiranë - Zadar - Mynih - Paris - Milano - Tiranë. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. ALL. Nga nisjet e ofruara zgjidhni atë që Ju përshtatet më mirë duke marrë parasysh çmimin, kohën e nisjes, shoqërinë e transportit etj. I prepared a small suitcase, took the glasses, wallet and a little money, and decided to give myself a little break and go on a trip to Ohrid. City Municipality of Ljubljana is one of the 11 city municipalities in the country. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Autobusë nga Bruksel për në Shkupi: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. Rezervim për autobus ; Rezervim për aeroplan ; Rezervim për traget ; Ofertat e vikendeve . Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. Qendra është nd... Historia e aeroportit të Dubrovnikut mund të ndahet në katër periudha të ndryshme, e para e filloi në vitin 1936 në një aeroport në nj&... Bjeshket e Nemuna janë një kurorë e lartë malore në skajin juglindor të sistemit malor Dinarik. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Eksploro Bruksel me FlixBus Trego biletën në telefonin tënd Wi-Fi Rirezervo ose anulo udhëtimin tënd në mënyrë fleksibël Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. 3. Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Autobusë nga Prishtinë për në Tiranë: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me qera Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me … Regensburg lies at the most northerly point in the course of the Danube, w... Delta City Podgorica is the first and the largest shopping mall in Podgorica. ... Autobus Taksi Makina me qera. Nisja në orën 10:40. Bruksel, gruaja sulmon me hanxhar udhëtarët në autobus. Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. Akomodim në hotel: 3* , Fjetje 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en Bresse, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. Me Shume Detaje: Në pagesën 219 Euro përfshihen:-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz,-Akomodimi në hotel me … Done right, there are few better combinations in life than warm sand, stunning coastline and a heavy dose of blissful electronic music. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. The Valentine's Day reminds us once more that one should more often say "I love you". tarifat weekend te muajit te percaktuar:. Hoti me kabinetin e tij niset për në Tiranë me autobus; Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, dalin pamjet si ndodhi rasti (VIDEO) Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, reagojnë familjarët; Arrijnë helikat për parkun energjetik në Bajgorë (VIDEO) Serbi: Vritet një burrë nga Kosova, dyshohet se është pronari i “Selo Tours” Bus from Skopje to Tiranë Ave. Mëngjeset në Hotele. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. Planifikoni lehtësisht udhëtimin tuaj me BalkanViator. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Kerkoni cmim bilete me kedo shoqeri fluturimi dhe per kedo destinacion duke shkruar te. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Mundesite per kontakt: Tel: +49/234-38 74 31 ose 0234-41 46 922 . Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me 38-vjeçarin shqiptar të vrarë mbrëmë në Bruksel. +49/234-387431, 0179-5091634 TiranëBruksel 70€ ... – Fjetje 7 Netë All Inclusive në Hotele 3, 4 dhe 5*.– Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana në Hotele në Burgas.Cmimet per person ne dhome 2she:Nisja 1 Gusht Tarifa »Hotel Svejest 3* € 329.00 Hotel Azurro 3* € 349.00 Hotel Chaika 4* € … Ka edhe mundësi që të udhëtojmë me autobus në ndonjë vend fqinj dhe pastaj të kthehemi në Shqipëri”, thotë Nirvana. Vendosa ti jap vetes një pushim të vogël dhe të shkoj në një ... Një ndër vendet më atraktive të Kosovës është padyshim Prizreni. Linja Nderkombetare me Autobuz, Tirane Gjermani , Tirane Kosove , Tirane Greqi ,Tirane Itali Taking place on 10th - 17th June at the i... Athens is the capital of Greece and one of the most famous cities in Europe. KinG Rent a Car +377 44 640 640. Vajtja [ Tirana – Ancona ] 1 I rritur 117,70 EUR Vajtja [ Tirana – Athens ] 1 I rritur 92,70 EUR Vajtja [ Tirana – Milano BGY Orio Al Serio ] 1 I rritur 138,02 EUR I rritur : Makina me qera. Mbrritja në Bruksel… 5. Tiranë 28 gusht 12:34. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. Nese keni pyetje per nisjen me autobus Gjermani-Shqiperi permes Italise, atehere na kontaktoni ne cdo kohe. 23 Janar, 2020. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. Avioni Tiranë-Bruksel ndryshon destinacion, ulet në Paris Publikuar tek: aktualitet , më 15:47 22-03-2016 Pas sulmeve në Bruksel avioni i linjës Tiranë- Bruksel i nisur nga aeroporti "Nënë Tereza" ka ndryshuar destinacion dhe është ulur në aeroportin e Parisit “Charles de Gaulle”. Podgorica airpo... Tivat Airport is located in the south of Montenegro in the Bay of Kotor, 3 km south of Tivat, 8 km from Kotor and 20 km from Budva. I rritur : Tiranë Barcelonë me Autobus 28 Mars, 7 dite, €329 – Udhëtim me Guidë në Barcelonë. The history of the Dubrovnik airport can be divided into four different periods, the first of witch began in 1936. at an airport in a place called Gruda in Konavle. We use cookies to ensure you get the best user experience on our website. Bileta autobusi me cmime të lira nga Agjensi Turistike Kalemi Travel and Tours. Hafet Tours Phone +389 44 371 066 Email hafet-tours@hotmail.com Website hafet.getbybus.com Bus from Skopje to Tirana Ave. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë – Paris. Qyteti i Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s në Regensburg është destinacioni i ëndrrave për monumentet dhe kulturën e historisë... Delta City Podgorica - është qendra e parë dhe më e madhe tregtare në Podgoricë. BusTicket4.me wishes you a safe journey. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. SHQIPËRI: Charles Michel nesër në Tiranë. Udhëtim i përbashkët. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. Bileta Avioni Shkup bruksel Me Cmimet me te mira online te lira per Bileta me Oferte Low Cost. Jadore Deluxe 5*, Plazh.com Ekskluzive, All Inclusive, Side, 7 Ditë €559. TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.. BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë. Ajo u hap më 1 tetor te vitit 2008. dhe brenda 15 minutash gjat orarit te punes (08:00-19:30) do ju kthejme pergjigje .. Informacion me i hollesishem kliko - Tirana International Airport Udhetim Me Autobus Tirane Stamboll Behen cdo dite nga e HENA ne te DIELE pervec dites se premte qe ska udhetime. Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. Nisja Nga Tirana Ne Stamboll me autbus behet ne oren 12:00 Udhetimet me Autobuz Nga Stambolli ne Tirane behen cdo dite nga e HENA ne te SHTUNE 8 Shtator, 2020. Agjensi Turistike 2. Udhëtimi zgjat 3.5 orë, pa ndalesa. Gazetarja Klodiana Lala konfirmon për ‘BalkanWeb’ se Arditi Spahiu është mik shtëpie i Erion Alibejt (vëllai i burrit të motrës), një personazh i njohur në botën e krimit në Elbasan, i cili u arrestua pak kohë më parë. bileta avioni tirane oslo; sa kushton bileta avjonit albani danimark; linja e autobusave tirane-prishtine; bileta per avion offert; bileta avioni nga tirana ne bruksel; bileta per suedi; fluturime tirane zurich; pagesa me avion tirane bari; linja tirane stamboll me autobus; aeroporti rinas albania orari i fluturimeve dt 28 04 2012 tirane rome Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. Sofia ndodhet në pjesën perëndimore të Bullgari... Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri sjellin harmoni në ambiente familiare. Komuna e Lubjanës është një nga 11 bashkitë e qytetit në vend. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Destinacioni më i ri që i rikthehet hartës së destinacioneve Belle Air: Tiranë - Prishtinë çdo të enjte e te diel! Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. CONTACT ME . Prenotoni sot Shkup bruksel na Kontaktoni ... Rogner Hotel, Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", Tiranë Designed by MCN.AL. Autobusi me targa greke ITY2760, po shkonte në Athinë për të marrë pasagjerë, ndërsa nuk ndodhej asnjeri […] Vajtja 06:30 07:20 50,95 EUR Kthimi Air Albania , BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, Albania Globi Travel & Tours, Tirana. Shëtitjet me autobus sipas programit. ALL. 4. Vetëm vajtje. Pasagjer:. Gefällt 2.032 Mal. Mësohet se një autobus i linjës Tiranë-Athinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Pasagjer:. -Akomodimi në hotel me 3 yje në Stamboll, Sofje dhe Selanik,-Mëngjezet për të gjithë ditët e qëndrimit.-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë. München-Tirane 135 Euro vetem nje drejtim me tragetin e perfshire . August 22, 2016 18:37 ... Në periferi të Brukselit, policia ka plagosur një femër e cila ishte përpjekur të godasë me hanxhar tre persona, raporton Russia Today. Studentët janë të një universiteti në Tiranë. Shkurti është një d... Kroacia njihet si një vend mjaft atraktiv për turistët nga e gjithë bota, ku padyshim bukurinë më të madhe ja jep qyteti i bukur i Dubrovnikut. Me Marrveshje. Për prenotime na kontaktoni në: ☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747 Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + … Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. It was opened on October 1, 2008. Autobusi i la shqiptarët në qendër … Nisja nga Prishtina ora 10.40.